čtvrtek 15. dubna 2021 Anastázie

Vyhledávání

Nalezené články: "Napadení"

Agresor v Brně bezdůvodně zbil muže na invalidním vozíku

Nepochopitelný incident se stal v centru Brna. Dvaačtyřicetiletý agresor tam bezdůvodně tloukl muže na invalidním vozíku. Strážníkům tvrdil, že on si nezačal.

Brněnský vlkodlak. Na strážníky vyl, poté je chtěl pokousat

Kuriózní případ řešila hlídka brněnských strážníků, kteří včera večer vyjížděli k dvacetiletému muž, jenž se povaloval na tramvajové zastávce Česká. Jakmile dorazila na místo, mladík po chvíli ožil netradičním způsobem. Na strážníky začal výt jako...

Férovka tři na jednoho. Muž se zastal napadeného, sám dostal naloženo

Jihomoravští policisté dnes zveřejnili případ z října loňského roku, kdy došlo k brutálnímu útoku na Moravském náměstí v Brně. Jednadvacetiletý muž se zastal napadaného, kterého u tramvajové zastávky tvrdě zmlátila skupinka tří mladých hochů. Poté...

Pád muže z okna a těžce zraněná seniorka, záchranáři zasahovali v Brně na Veveří u dvou vážných případů

Těžce zraněnou seniorku našli v jednom z bytových domů v Gorkého ulici v brněnské čtvrti Veveří. Ve stejné ulici zasahovali záchranáři také u muže středního věku, který z neznámých důvodů vypadl z okna. Vše nasvědčuje tomu, že jde o násilný čin.

Policie hledá surovce, který v Brně zmlátil muže o berlích

Jihomoravští policisté žádají veřejnost o pomoc s případem, který se odehrál ke konci minulého roku. Tehdy v brněnské Bratislavské ulici surově zbil muže o berlích neznámý útočník.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Napadení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Napadení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.