čtvrtek 13. května 2021 Servác

Rozzuřená Brňanka házela z okna na auta květináče, pak seřvala dělníky

Pořádně rozparáděná byla mladá žena v brněnských Černých Polích, která házela z okna květináče na zaparkovaná auta a poté se pustila do křížku s dělníky. Její počínání neušlo pozornosti svědků, kteří na výtržnici zavolali strážníky. Hlídka přijela a viděla poničená auta.

Strážníci si všimli toyoty s promáčklou a odřenou střechou, vedle níž ležely na silnici střepy z květináče i pokojová rostlina. Žena navíc po incidentu ještě odešla vynadat na ulici dělníkům, které chtěla napadnout a poté odešla zpět domů. Nyní náladové Brňance hrozí, že bude mít co vysvětlovat nejen strážníkům, ale také policistům. 

Hlídka městské policie se spojila s majiteli poškozených aut a kromě toho se jí podařilo zjistit i přesné údaje o podezřelé. Škoda ještě nebyla definitivně vyčíslená, a strážníci tak případ na základě posouzení státními policisty předají k projednání ve správním řízení. Pokud by se ale ukázalo, že přesáhne deset tisíc korun, může správní orgán překvalifikovat událost na trestný čin,“ popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Hodnocení článku je 70 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Pixabay

Štítky Brno, Výtržníctví, Žena, Hněv, Poškození

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Marek Peňas

Né Brňanka, ale cigánka!!!

neděle, 18. dubna 2021, 13:32

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.