sobota 15. května 2021 Žofie

Děsivý pád. Sedmnáctiletá dívka se zřítila z hradeb na Petrově, předtím popíjela

, aktualizováno 6. dubna 2021, 12:09

Na brněnských Denisových sadech došlo k hrozivému pádu. Z městských hradeb okolo katedrály sv. Petra a Pavla se zřítila sedmnáctiletá dívka. Zraněnou našli pohotoví kolemjdoucí a poté hlídka městské policie Brno, kteří jí přivolali zdravotníky. Podle strážníků žena zřejmě na chvíli usnula, předtím popíjela víno.

Hlídka dívce poskytla první pomoc, udržovala ji při vědomí a uklidňovali zraněnou až do příjezdu záchranářů. Dívka měla krvácející šrámy na hlavě a poraněnou nohu. Stěžovala si také na bolesti celého těla. 

Dívka strážníkům opakovaně tvrdila, že nepila, její kamarád ale na naléhání hlídky přiznal, že si v parku dávala víno. Zdravotníci mladou pacientku na místě ošetřili a převezli do Dětské nemocnice.

Za poslední roky se jedná už o několikátý případ, kdy se v Denisových sadech mladý člověk zřítil z opevnění. „Například předloni v červenci poskytovali strážníci první pomoc pětadvacetiletému muži se zakrváceným obličejem a hlavou, který přepadl z římsy do Husovy ulice,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři

Štítky záchranáři, pád, dívka, alkohol, zeď, petrov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.