pátek 4. prosince 2020 Barbora

Zfetovaný muž v Brně běhal po silnici, skákal pod auta a ukazoval přirození

Opilý a zfetovaný třiatřicetiletý muž se obnažoval a skákal pod kola aut. Na nebezpečnou situaci v Obřanech upozornili strážníky kolemjdoucí. Přivolaní policisté nechali muže převést na záchytku.

Náhodní kolemjdoucí v pondělí večer upozornili strážníky na podivně chovajícího se muže, kterému pomohli z vozovky na chodník. Třiatřicetiletý muž se pohyboval kolem supermarketu v Obřanech, kde se obnažoval a se staženými kalhotami skákal pod kola projíždějících aut a málem se srazil s tramvají.

Obnažitel na přivolanou hlídku nereagoval s nadšením. Když přivolané strážníky uviděl, začal mávat rukama a kopat nohama a snažil se znova skočit pod projíždějící auta. Hlídka proto musela zasáhnout a muže spoutat. Následně se muž přiznal a vyšlo najevo, že za jeho nezvyklé chování může kombinace alkoholu a drog.

„Protože v tu chvíli nebylo možné ověřit jeho osobní údaje, přivolali strážníci republikové kolegy. To už na uvedenou adresu mířili i zdravotníci. Ti pak za asistence hlídky převezli pacienta na protialkoholní záchytnou stanici,“ popsala mluvčí strážníků Markéta Skřivánková.

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky Brno, policie, obnažování

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Kristýna Řezníčková

Tak asi pořád se tam někdo takový pohybuje..

pátek, 23. října 2020, 05:16

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.