neděle 25. října 2020 Beáta

Opilá žena zatahala na hlavním nádraží kolemjdoucí za vlasy. Muži, který se ohradil, natáhla facku

Nepříjemný zážitek z pobytu na brněnském hlavním nádraží měl ve čtvrtek odpoledne mladý pár. Dívku zatahala za vlasy bez důvodu opilá žena poflakující se v prostoru před nádražím. Když se její přítel ohradil, vlepila mu takovou facku, až mu rozbila brýle.

Sedmadvacetiletý muž s přítelkyní procházeli okolo hlavního nádraží, když v tom dívku zatahala za vlasy cizí žena. Poté, co se proti tomu muž ohradil, dostal facku.  

Útočnice byla zjevně opilá a agresivně se chovala i směrem k přivolaným strážníkům. Ti proto zavolali zdravotníky, aby ženu převezli na záchytku.

 Při nástupu do sanitky se její agresivita ještě zvýšila a pokusila se hlídku napadnout. Strážníci ji proto museli spoutat a za jejich asistence potom zamířila k vystřízlivění. „Žena je podezřelá z neuposlechnutí výzvy úřední osoby a z přestupku proti občanskému soužití. Případ tak dořeší správní orgán," uzavřela mluvčí strážníků Markéta Skřivánková.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP Brno

Štítky hlavní nádraží, napadení facka, brno, strážníci, žena

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Mira Štefka

škoda, že tu nemáme doly (pracovní) do kterých by se dali tito lidé dočasně zavírat, aby se srovnali.

úterý, 13. října 2020, 07:46

ER Hoodx

Pane Járos, věřte,že kdyby strážníci mohli,tak věci lépe řeší. Zákonodárci jim čím dál více svazují ruce...kdyby mohli,tak by aplikovali gumolecbu...většina i s radostí

pondělí, 12. října 2020, 10:26

Miloš Klokočník

A kdo zaplatí brýle?

neděle, 11. října 2020, 23:10

Michal Šídlo

Ideální je nastříkání pepřového spreje do očí, to hodně pomáhá na uklidnění.

neděle, 11. října 2020, 19:15

Josef Járos

Kluk byl vůl otravovat mě ožralá Mařka bezdomáčka dostala by ji takovou až by si našla práci a umyla se. Tenhle folklor je všude na velkých nádražích.Copak si s tím nedokáže MP poradit nebo je ekonomičttější nahánět lidi co špatně parkují, protože není kde, na radnicích se krade ,viz Brno Zlatá loď,,a pak není z čeho budovat parkovací domy.nebo se dají radary na místa kde se jede rychleji, protože tam není pohyb chodců.jako v Litomyšli.Tito netáhla otravují kam se člověk hne,žebrají dvacku na polévku z krabice.Párkrát jim naložit pár na záda o odvézt do Brd na vejlet a je po otrapech.

neděle, 11. října 2020, 16:56

Vaclav Mazanek

To byla manažerka pirátů ??

neděle, 11. října 2020, 16:38

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.