čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

VIDEO: Brněnští policisté zachránili dívku, která se pokusila o sebevraždu

Policistům se podařilo zachránit mladý život. U nákupní galerie na Dornychu se totiž dívka pokusila spáchat sebevraždu tím, že se pořezala na předloktí. Naštěstí policisté stihli zasáhnout, poskytli mladé ženě první pomoc, a poté si nešťastnici odvezli záchranáři do nemocnice.

Velké neštěstí se šťastným koncem se událo v Brně na Dornychu. Během služby se na policisty obrátili občané, kteří dostali strach o dívku, která seděla u obchodního domu. Podle nich se prý pokouší spáchat sebevraždu. 

Policisté neváhali a ihned se za nešťastnicí vydali. Během chvíle se tak hlídce podařilo najít zoufalou mladou ženu, která seděla u výlohy a na levém předloktí měla dvě hluboké řezné rány, ze kterých silně krvácela. 

Oba strážci zákona se rychle dali do ošetřování a než přijela záchranka, stihli dívce poskytnout první pomoc. Při ošetřování se jim dívka svěřila, že už nechce dál žít. 

„Po chvíli na místo dorazili i záchranáři, kterým policisté ženu předali k dalšímu ošetření.“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo13 čtenářů

Foto PČR

Štítky Brno, policie, sebevražda, dívka, zachránili, život

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Joseph Xspy

Podřezat si žíly vedle Vaňkovky ...to je ta dnešní mládež . Hrají si i na sebevraždu :/

úterý, 31. března 2020, 20:57

Rolf Fly

Je to fakt smutný že tak mladá holka chce ukončit svůj život. Nechci spekulovat nad tím proč to udělala, nebo ji nějak obhajovat, ale je skutečný fakt že žít na tomhle světě je někdy opravdu hodně vyčerpávající a když se v tom ještě pohybuje láska, tak je to scénář na sebevraždu jak vyšitý. Nicméně přeji holce ať se psychicky a fyzicky brzo uzdraví a ať už na to zapomene a myslí pozitivně!!!

úterý, 31. března 2020, 20:27

Lukáš Muller

MOŽNÁ CHUDINCE ŘEKLI ŽE MÁ KORONAVIRUS TAK TO NEDALA

úterý, 31. března 2020, 17:00

Lukáš Muller

MOŽNÁ CHUDINCE ŘEKLI ŽE MÁ KORONAVIRUS TAK TO NEDALA

úterý, 31. března 2020, 16:59

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.