sobota 4. dubna 2020 Ivana

Mladý cizinec si udělal v bytě na Konečňáku párty, strážníci nechali vyprovodit šedesát lidí

Slušnou účast měl v noci na sobotu minulý týden večírek mladého cizince v bytě na Konečného náměstí. K jeho smůle se však párty tak rozjela, že skončila vyprovozením hostů a pokutou.

Velké překvapení čekalo strážníky, kteří v noci na sobotu na Konečného náměstí prověřovali stížnosti obyvatel na rušení nočního klidu. Křik i hudba se z bytu v posledním patře šířily přes zavřené dveře na chodbu i kolem půl jedné, když tam dorazili strážníci.

Po zazvonění jim přišel otevřít třiadvacetiletý cizinec. I krátké nahlédnutí pootevřenými dveřmi strážníkům stačilo, aby poznali, že rozhodně nejde o žádný malý čajový dýchánek.

Strážníci muži vysvětlili, že nejpozději ve 22 hodin měl být v domě klid. Mladík se jim svěřil, že mu na návštěvu přišli spolužáci z univerzity a rozhodl se, že bude nejlepším řešením situace rozloučit se s početnou návštěvou. Z bytu tak poté muselo odejít zhruba šedesát lidí. „Hlídka po zvážení všech okolností případ uzavřela dvoutisícovou pokutou," uzavřel mluvčáí strážníků Pavel Šoba.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky konečného náměstí, byt, párty, cizinec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.