pátek 30. července 2021 Bořivoj

Ženě se v Brně ztratil čtyřletý chlapec. Od brněnských strážníků dostal rady do života

Během pátečního odpoledne se na brněnské městskou policii obrátila žena, které se ztratil čtyřletý chlapec na Vinohradech. Když chlapce našli, tak dostal cenné rady do života, aby poslouchal maminku a pamatoval, že je to nejcennější, co má.

Městská policie poslala na místo pět hlídek

Velice rozrušená se v pátek odpoledne obrátila na brněnskou městkou policii, které oznámila, že se jí na Vinohradech ztratil čtyřletý syn. Brněnští strážníci nechtěli nic nechat náhodě a do okolí Bzenecké ulice vyslali pět hlídek, které se chlapce vydaly hledat.

Chlapec si chtěl ještě hrát s kamarády ve školce, tak na protest matce utekl

Asi po dvaceti minutách chlapce našli mezi panelovými domy. Strážnici chlapce dovedli k matce a ta jim vysvětlila, že v nestřeženém okamžiku syn odběhl. Jeden ze strážníků se dal s chlapcem do řeči a po chvíli pochopil, co chlapce motivovalo, aby utekl. Chtěl si točit hrát ještě s kamarády ve školce a útěkem protestoval proti odchodu ze školky. 

„Strážník ho ponoukal, aby poslouchal maminku a aby pamatoval na to, že ona je to nejcennější, co má. Na rozloučenou ještě dodal, že pokud chce chlapec vidět strážníky a auta s majáky, může přijít na návštěvu na nedalekou služebnu městské policie a nemusí mámě utíkat,“ popisuje cenné rady mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. 

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky chlapec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.