sobota 4. dubna 2020 Ivana

Vyhledávání

Nalezené články: "Strážnice"

VIDEO: Brněnské strážnice zatancovaly na podporu prevence proti koronaviru

Brněnské strážnice se rozhodly reagovat na výzvu Coronavirus Dance Challenge, která právě koluje po sociálních sítích. O přestávce tak natočily video, které slouží nejen k pobavení, ale i k osvětě ohledně preventivních opatření proti koronaviru.

Neznámý zloděj ukradl z ovocnářství 196 kusů ovocných stromů

Zatím neznámý pachatel ve Strážnici okradl firmu zabývající se prodejem ovocných stromků a okrasných dřevin o 196 kusů ovocných stromů. Škoda byla vyčíslena na šestnáct tisíc korun.

Neznámý zloděj ukradl na jihu Moravy téměř dvě stovky stromů

Policisté pátrají po zatím neznámém zloději či skupince zlodějů, kteří provedli během 11. prosince loňského a 29. ledna letošního roku netradiční krádež. Z areálu ve Strážnici na Hodonínsku totiž zmizelo 196 zasazených stromků.

FOLKLORNÍ DRBNA: Ornamenty, UNESCO, Slovácký rok. Jaký byl folklorní rok 2019?

Ti, kdo ještě před pár lety lámaly nad folklorním hnutím hůl a označovali jej za žánr skomírající, ba vymírající, už jistě pochopili, jak moc se ve svých předpovědích mýlili. Folklorní dění v posledních letech prorůstá do oblastí života, kde bychom...

Strážnice během volna poznala v centru Brna čtyři roky celostátně hledanou ženu

Jedna z brněnských strážnic během svého volna zahlédla celostátně hledanou ženu v centru města. Informovala o tom telefonicky své kolegy v práci, kteří její totožnost potvrdili a předali policii.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Strážnice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Strážnice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.