úterý 20. října 2020 Vendelín

Přítel na ni nepočkal a odjel. Mladá žena z pomsty nahlásila krádež auta

Osobní řešitele partnerských problémů si z policistů dělá třiadvacetiletá žena ze Znojemska. Podruhé za rok totiž ze msty zavolala na linku 158 a vymyslela si křivé obvinění vůči partnerovi.

Žena zavolala koncem ledna na linku 158 a ohlásila krádež auta. Policistům řekla, že tam, kde bylo zaparkované, její auto už nestojí.  „Začali jsme se případem zabývat pro podezření z neoprávněného užívání cizí věci," uvedl policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. Brzy ale vyšlo najevo, že si mladá žena celou záležitost vymyslela.

Ve skutečnosti byla jen naštvaná na přítele, který měl ženu svést. Ten však nečekal a odjel. Ve snaze pomstít se proto zavolala na policii a sehrála divadlo o krádeži auta. „Po zjištění veškerých okolností a informací se ke křivému obvinění přiznala," doplnila mluvčí.

Závěr policisty až tak nepřekvapil. Nebylo to totiž její první křivé obvinění. V podstatě to samé předvedla zhruba před rokem. „Opět tedy bude třiadvacetiletá žena čelit trestnímu stíhání. Podle trestního zákoníku jí hrozí až dva roky odnětí svobody," uzavřela Drahokoupilová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky křivé obvinění, znojemsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.