úterý 29. září 2020 Michal

FOTO/VIDEO: Policie pátrá po ženě, která ve Slatině srazila chodkyni

Policie pátrá po ženě, která ve Slatině u supermarketu srazila chodkyni. Okamžitě se jí vydala na pomoc, ale žena přivolání záchranky odmítla. Později se jí však udělalo zle a nakonec skončila v nemocnici. Kvůli prošetření nehody policie po řidičce pátrá.

Na parkovišti u supermarketu ve Slatině došlo 24. ledna k dopravní nehodě osobního auta a chodkyně. Při odbočování přehlédla řidička stříbrného auta ženu, kterou následně svým autem srazila. Řidička okamžitě přispěchala sražené chodkyni na pomoc, sražená žena však tvrdila, že je v pořádku a nabídku na přivolání záchranky odmítla. Obě proto zamířily zase svou cestou.

Až po chvíli však začala sražená chodkyně pociťovat nevolnost a obtíže, sanitku si proto raději přece jen přivolala sama. Zdravotníci ji pak převezli na ošetření do nemocnice.

Dopravní policisté teď zjišťují totožnost řidičky, aby mohli nehodu řádně vyšetřit. 

„K dispozici máme kamerový záznam z obchodu, kde je podoba řidičky zachycena. Žádáme zejména ženu na záznamu, aby se přihlásila na lince 158. Zde přivítáme i další informace k totožnosti ženy od veřejnosti.“ vyzývá policejní mluvčí David Chaloupka. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto PČR

Štítky policie, pátrání, chodkyně, Brno, Slatina

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.