středa 26. února 2020 Dorota

Skupinka čtyř dětí kradla v brněnském supermarketu tvrdý alkohol, tři byly celostátně hledané

Brněnští strážníci zamířili v sobotu dopoledne do bohunického obchodu, kde čtyřčlenná skupinka dětí chtěla bez zaplacení odnést čtyři láhve tvrdého alkoholu. Strážníci nakonec zjistili, že tři ze čtyř dětí jsou v celostátním pátrání.

Brněnští strážnící v sobotu dopoledne zamířili do bohunického obchodu, kde se museli věnovat čtyřčlenné skupince ve věku od třinácti do patnácti let. Podle zaměstnanců obchodu totiž dva ze čtyř členů skupinky v obchodě kradli. „Nejmladší dívka strážníkům ukázala batoh, ve kterém si nesla čtyři nezaplacené láhve tvrdého alkoholu a potraviny za více než jedenáct set korun,“ popisuje mluvčí brněských strážníků Jakub Ghanem. 

Patnáctiletý mladík v bundě ukrýval sluchátka a nakonec se hlídce přiznal, že v oddělení pečiva si ještě vzal dva donuty a po cestě k pokladnám je snědl. Ani další chlapec a dívka neměli úplně čisté svědomí. Strážníci totiž zjistili, že stejně jako třináctiletá dívka, jsou v celostátním pátrání. „Strážníci proto přivolali státní policisty a celou čtveřici jim předali,“ dodává Ghanem. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky krádež, alkohol, děti, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Lumir Suchanek

Rodičům třeba přidat sociální dávky,aby děti nemusely krást.

pondělí, 10. února 2020, 15:27

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.