pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "děti"

Na jižní Moravě dnes mělo pozitivní test na covid 11 školáků z 31.546

Žáci, kteří se dvakrát týdně musejí testovat na koronavirus, jsou z drtivé většiny negativní. Alespoň podle výsledků testů. Z 31.546 dětí bylo pozitivních pouze jedenáct.

Obrovská radost v zoo. Narodilo se mládě vzácné pouštní antilopy

Obrovská radost zavládla v hodonické zoologické zahradě, kde se narodilo mládě adaxe núbijského. Malé pouštní antilopě, která patří mezi ohrožené druhy, se daří zatím dobře. Je v pořádku a užívá si péči starostlivé maminky.

Nohu z plynu. Policie na příští středu chystá další Speed Marathon

Policisté se ve středu 21. dubna připojí k celoevropské akci s názvem Speed Maraton. Kontrolovat budou hlavně dodržování rychlosti, ale neunikne jim ani technický stav vozidel, telefonování nebo jízda bez bezpečnostních pásů. Místa, na kterých se...

Brněnský orloj vydává limitované skleněnky, kuličková mafie je na pozoru

Z brněnského orloje vypadávají během Dní elektronové mikroskopie kuličky připomínající zvětšený elektron. Událost spustila zájem chtivých Brňanů, kteří bojují o skleněný úlovek. Někteří si dokonce přinesli k časostroji rybářské židličky.

Dopravní výchova online, naučí i zabaví děti i dospělé

Tým silniční bezpečnosti přišel v loňském roce s partnery s webovou aplikací, díky níž si žáci základních škol mohou z pohodlí domova procvičovat znalosti z dopravní výchovy. Na výběr mají z osmi okruhů, které dohromady zahrnují více než 900...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "děti"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "děti"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.