pátek 28. února 2020 Lumír

VIDEO: Mladý vandal chtěl nejspíš ohromit svou společnici a rozkopal autobusovou zastávku

V bílých teniskách a černém oblečení se asi dvacetiletá dvojice mladých lidí vydala na noční procházku. Mladík s dívkou se procházeli po bílovických ulicích, dokud se mladý muž nerozhodl přebytek energie vybít na obložení zastávky. Způsobil tak škodu přes dvacet tisíc, policie teď po dvojici pátrá.

Devatenáctého října si v Bílovicích nad Svitavou udělala dvojice mladých lidí hezkou večerní procházku, soukromí ale rozhodně neměla. Jejich chování zachytila bezpečnostní kamera, což začalo zajímat i policisty. 

Oba mladí lidé totiž svoji pozornost obrátili k zastávce autobusu v Žižkově ulici. Jeden z nich se po chvíli rozběhl a ve snaze možná zaujmout doprovázenou ženu kopem poškodil plastové obložení zastávky, čímž tamní radnici způsobil škodu přes dvacet tisíc. 

Policie proto hledá asi dvacetiletého světlovlasého mladíka, který má zastávku na svědomí. Na ninju si hrál v černé mikině, tmavých kalhotách a na nohách měl bílé tenisky. 

Jako svědkyni policisty zajímá také jeho společnice, zhruba stejně stará žena střední postavy v černé bundě, černých kalhotách, černým trikem s barevným motivem a v bílých teniskách. 

„Informace vedoucí ke ztotožnění obou osob můžete sdělit buď šlapanickým policistům, nebo na policejní tísňovou linku 158." uvádí mluvčí policie Bohumil Malášek. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto PČR

Štítky zastávka, Bílovice nad Svitavou, policie, vandal

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.