sobota 17. dubna 2021 Rudolf

Vyhledávání

Nalezené články: "zastávka"

Od pondělí pojedou častěji krajské autobusy, MHD v Brně zůstává u prázdninového režimu

V pondělí dochází k rozvolnění vládních opatření proti šíření covidu, na což reaguje krajský dopravce změnou jízdních řádů. Autobusové linky na jižní Moravě pojedou jako v pracovních dnech ve školním roce. Dosud linky jezdily podle prázdninového...

Na Úvoze vznikne nová zastávka, zanikne až osm parkovacích míst

Cestující brněnské MHD se dočkají nové zastávky, která vznikne v ulici Úvoz na straně přilehlé k ulici Trýbově. Kvůli nové stavbě, jež vyjde na více než 11 milionů korun, zanikne až osm parkovacích míst. Investici už schválili brněnští radní.

Trať mezi Zastávkou a Brnem se modernizuje. Staví se nové mosty, podchody i nástupiště

Na trati Brno – Zastávka u Brna vznikají nové mosty, podchody či nástupiště a pokračuje se také v přípravách na zdvoukolejnění začátku tratě od Střelic do Zastávky. První etapa elektrizace trati skončí příští rok v listopadu.

Sypače na jižní Moravě měly letos v zimě víc práce než loni

Letošní zima na jižní Moravě byla ve srovnání s loňskou z pohledu silničářů náročnější. V souvislosti s bohatou sněhovou nadílkou vyjížděly sypače Brněnských komunikací i Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje častěji. Vzrostla spotřeba...

Dva mladíci z nudy čmárali po zastávkách a kontejnerech, umění z toho nebylo

Nuda je nebezpečná věc a mnohdy může člověka dohnat až k věcem, kterých potom litují. Dva kamarády v Bohunicích například dlouhá chvíle přiměla sebrat černý fix a čmárat po okolí. Jejich řádění zastavil až svědek, který přivolal policii.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zastávka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zastávka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.