neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Policisté zatkli kvůli závažnému mravnostnímu činu pracovníka dětského centra v Brně

Policie v Brně zadržela zaměstnance Dětského rehabilitačního centra Medvídek, muž je ve vazbě. Zadrženého policie podezírá z mravnostní trestné činnosti.

Centrum provozuje Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, což je příspěvková organizace města Brna. Policie muže zadržela podle vyjádření ředitelky sdružení Kamily Krausové 28. května. „Sdružení zdravotnických zařízení II Brno spolupracuje s Policií ČR a poskytuje součinnost ve vyšetřování," uvedla Krausová.

Policie zadržení muže potvrdila. „Minulý týden jsme zadrželi muže pro podezření z mravnostní trestné činnosti, je stíhán vazebně. Vzhledem k rozpracovanosti a závažnosti kauzy nemůžeme být v tuto chvíli konkrétnější," uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Dětské rehabilitační centrum Medvídek je zařízení pro zdravotně znevýhodněné děti a děti s kombinovanými vadami ve věku od jednoho roku do sedmi let. Je určeno pro děti s hybnou poruchou, s kombinovanými vadami různého stupně, děti s dětskou mozkovou obrnou či s psychomotorickou retardací. Slouží jako denní stacionář, zároveň poskytuje péči ambulantní.

 

 

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky medvídek, centrum, policisté, zatknutí

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.