pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Zdraví

Nové prostory ICRC přijaly první pacienty

středa, 9. ledna 2013, 13:12Zdraví

Nové prostory ICRC přijaly první pacienty

O týden dříve, než se původně plánovalo, jsou ode dneška do nových prostor budovy Mezinárodního centra klinického výzkumu (ICRC) přijímání první pacienti. A to jak k urgentním zákrokům, k ambulantním vyšetřením, tak i na lůžková oddělení I....

Prvním miminkem v roce 2013 je holčička Justýna

Prvním narozeným miminkem v jihomoravské metropoli se stala malá Brňanka Justýna, která se narodila pouhopouhou minutu po půlnoci z 31. prosince 2012 na 1. ledna 2013 v Nemocnici Milosrdných bratří v Brně.

Sváteční Brno se odělo do ledu a mlhy, přibývá onemocnění

Ještě před Štědrým dnem to vypadalo, že se Brno po letech konečně dočká bílých Vánoc. Sníh sice o svátcích vydržel, ale námraza a mlha, kterou by moravské metropoli mohl závidět i Londýn, původní očekávání zhatily.

Dětskou onkologii zdobí originální výzdoba Krkounů

Veselé postavičky Krkounů z planety Bimbuli, které vyloudí úsměv snad na každé dětské i dospělé tváři, nově zdobí ambulance a stacionář Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno. Originální výmalbu pořídila nemocnice díky sponzorům, kteří...

Brněnské nemocnice podepsaly smlouvu s VZP jako první

V pondělí 10. prosince uzavřely příspěvkové organizace Úrazová nemocnice Brno a Nemocnice Milosrdných bratří jako první v Jihomoravském kraji smlouvu o poskytování a úhradě hrazených služeb s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

Menšíkova jedenáctka zamíří do Dětské nemocnice

Menšíkova11 navštíví opět po roce brněnskou Dětskou nemocnici, aby zde její hráči předali šek s částkou 100 000 Kč na léčbu děti s nemocemi dýchacích cest. Slavnostní předání se uskuteční ve čtvrtek 13. prosince od 14 hodin v prostorách Dětské...

Fakultní nemocnice pořídila vybavení za tři miliony korun

Přístroje na vybavení pracoviště centrální sterilizace za více než tři miliony korun pořídila Fakultní nemocnice Brno. Cílem je snížit rizika při ručním mytí zdravotnických prostředků, informovala mluvčí nemocnice Anna Mrázová.

Čekání na lékaře zkrátí dětem klaun Čiko

pondělí, 29. října 2012, 10:44Zdraví

Čekání na lékaře zkrátí dětem klaun Čiko

Brněnská poliklinika na Žerotínově náměstí modernizuje vybavení i prostředí. Nedávno pořídila nový rentgen, který zrychlí vyšetření a v úterý otevře ve svých prostorách dětský koutek, v němž se dětem celé dopoledne bude věnovat klaun Čiko.

Mezinárodní centrum ICRC patří ke světové špičce

V areálu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně byla minulý pátek slavnostně otevřena první část projektu Mezinárodního centra klinického výzkumu - ICRC (International Clinical Research Center). Jedná se o vědecko-výzkumné pracoviště nové generace...

Nemocnice u Milosrdných bratří otevře nový babybox

Nemocnice u Milosrdných bratří v Brně otevře ve čtvrtek nový babybox. Potvrdil to brněnský lékař a senátorský kandidát KDU-ČSL Daniel Rychnovský.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.