sobota 23. října 2021 Teodor

Výstava v Urban centru ukáže Brno jako město vědy a výzkumu

Od 18. února 2014 bude v Urban centru na Staré radnici zahájena nová výstava, na které se Brno představí jako město vědy, výzkumu a inovací. Seznámíte se s místy, kde vznikají projekty posilující jeho pozici centra špičkové vědy.

Jaká vědecko - výzkumná pracoviště se v jihomoravské metropoli nacházejí a jaké projekty v nich vznikají? Výstava poukáže na jejich dosavadní úspěchy a cílí na zvýšení povědomí široké veřejnosti o existenci těchto vědecko - výzkumných centrech.

 

Urban centrum města Brna

Brňané, kteří se zajímají o budoucí podobu města Brna, mají šanci nalézt odpovědi na své otázky v Urban centru. Centrum nabízí občanům i návštěvníkům města informace o připravovaných investičních záměrech a rozvojových projektech a zve k návštěvě každého, koho zajímá budoucí podoba jeho města.

Ve výstavní síni najdete pravidelně obměňované expozice o významných projektech a pomocí vizualizací a názorných modelů se seznámíte s nejdůležitějšími investičními záměry brněnské radnice. Vedení města vítá názory a podněty občanů, které svědčí o tom, že Brňanům není lhostejný další rozvoj jejich města.

Mečová 5, Stará radnice, 602 00 Brno
tel.:  542 210 297, e-mail: urbancentrum@brno.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
pondělí - pátek  10.00 - 12.00 / 13.00 - 18.00 hod
VSTUP VOLNÝ

 

Štítky Urban centrum, výstava, věda, výzkum, Brno, radnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.