čtvrtek 13. května 2021 Servác

První Interspar v Brně se mění na Albert

Prvním obchodem Interspar, který se v Brně promění na Albert je prodejna v suterénu obchodního centra LETMO v Nádražní ulici. Dnes to oznámila společnost Ahold, která je provozovatelem sítě Albert a v březnu oznámila převzetí řetězce Spar. Změny se postupně dočkají všechny supermarkety a typická zeleno-červená značka tak zcela zanikne.

Už prvního října bude slavnostně otevřena přestavěná menší prodejna naproti brněnskému hlavnímu nádraží. "V souvislosti se spojením obchodních řetězců SPAR a Albert prošla prodejna především vizuální proměnou. Změnilo se rozložení prostoru prodejny a složení sortimentu tak, aby bylo z obou značek zachováno to nejlepší. Zákazníci se mohou těšit na pohodlný nákup za výhodné ceny, produkty od regionálních dodavatelů, širokou nabídku čerstvého zboží a řadu výrobků vlastních značek," uvedla mluvčí společnosti Dagmar Krausová.

ČTĚTE VÍCE: Z Intersparů budou Alberty: Ahold koupí konkurenční SPAR

První den budou přítomné hostesky, které poradí s orientací v novém obchodě a na první zákazníky také čekají dárky a výhodné ceny ovoce a zeleniny.

Zákazníci Intersparu si již možná všimli několika změn, ke kterým v posledních týdnech v jejich oblíbené prodejně dochází. Tou nejviditelnější je přítomnost sběratelských předmětů podle kresleného seriálu Šmoulové.

Štítky interspar, albert, fůze, spojení, přestavba, změna

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.