První den voleb v Brně z hlediska veřejného pořádku

Autoři | Foto Dominik Svoboda

Téměř každé volby provází řada menších názorových potyček, které čas od času musí vyřešit zásah městské policie. Od pátečního odpoledne se otevřely volební místnosti také po celém Brně, občané volí nové obsazení poslanecké sněmovny České republiky. Jaké přestupky museli řešit brněnští strážníci?

Žádné.

V Brně očividně volby probíhají bez většího vzrušení. Největší problém, který totiž brněnští strážníci museli po uzavření volebních místností řešit, bylo pootevřené okno z chodby v bohunické volební místnosti. Žádná více vzrušující záležitost se včera z hlediska veřejného pořádku v Brně neudála.

Tedy až na seniorku, která přišla na medláneckou služebnu s tím, že si vyrazila na večerní vycházku a nedokázala si vzpomenout, kde bydlí. 

Brno je po prvním volebním dni oázou občanského klidu.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Brno, volby, volební místnost, Poslanecká sněmovna ČR, Česko

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.