Dnes, 09:30
Školáci na jižní Moravě odpočítávají hodiny do konce školního roku a těší se na prázdniny. Poslední školní den si pro ně některé podniky a jiná místa připravily malé odměny. U Globusu se děti zdarma osvěží zmrzlinou, za deset korun si zajdou do zoo a zdarma na hvězdárnu. Naopak ti, kterým se ve škole letos nedařilo a propadli, si vychutnají burger v restauraci Burger Inn.
Přišel konec školního roku a žáky i studenty v Brně za několikaměsíční snahu čekají malé i větší odměny. Pokud ukážou vysvědčení, zaplavou si zcela zdarma na přírodním koupališti Dobrák v Dobrovského ulici. Kromě vstupu zdarma žáky základních škol čeká také doprovodný program s maskoty Mickey a Minnie, třímetrovým medvědem, soutěže a mini diskotéka.
Všechny děti si užijí také návštěvu brněnské zoologické zahrady. Mohou pozorovat například lední medvědy a surikaty. Za vstup zaplatí deset korun. Kromě zvýhodněného vstupného je pro ně připraven také program komentovaných krmení a setkání. S kapkou štěstí uvidí také několik letošních mláďat.
Pilní školáci ze základek i středních škol mohou zavítat na brněnskou hvězdárnu. Za jedničku z matematiky, fyziky či chemie získají vstup zdarma do digitária.
Ke konci školního roku neodmyslitelně patří i zmrzlina. Tu před hypermarketem Globus zdarma dostanou žáci základních škol od 10:00 do 19:00. Ledovou pochoutku děti dostanou také na několika prodejnách v NC Královo Pole.
Poněkud nevšední odměnu si pro školáky a jejich rodiče opět připravila restaurace Burger Inn v Beethovenově ulici. Na burger zdarma se můžou těšit školáci, kteří se na vysvědčení pochlubí pětkou.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?
Aktualizováno 23. června, 17:48