čtvrtek 21. října 2021 Brigita

Již tuto sobotu čeká zákazníky Globusu velká narozeninová oslava 25 let

PR článek

Hypermarkety Globus tento rok slaví velké jubileum- 25 let na českém trhu a vy se tak můžete těšit na plno speciálních nabídek, soutěží a velkou narozeninovou oslavu. Ta je pro zákazníky naplánována na tuto sobotu od 10.00 do 16.00 hod v areálu hypermarketu Globus Brno.

UŽIJTE SI NAROZENINOVÝ NÁKUP S CELOU RODINOU 

Jaké by byly narozeniny bez pořádné oslavy?  Ta je pro zákazníky v Brně naplánována na tuto sobotu 25. 9. 2021 od 10.00 do 16.00 hod. 

Těšit se můžete na soutěže, malování hennou, airbrush tetování a mnoho dalšího. Nudit se nebudou ale ani dospělí! Na všechny návštěvníky čeká speciální fotokoutek s okamžitým tiskem nebo sdílením fotek. Ti plnoletí mohou poprvé ochutnat speciální narozeninové pivo Globus, vyrobené při příležitosti 25. výročí Globusu regionálním Pivovarem Moravia. Více informací na webu.

VYHRAJTE RENTU 25 000 KČ NA 25 MĚSÍCŮ 

Ještě do 25.9.2021 můžete navíc ve všech hypermarketech Globus soutěžit o hlavní výhru: měsíční rentu 25 000 Kč na 25 měsíců! Stačí nakoupit nad 250 Kč, vyplnit soutěžní kupon, který je součástí účtenky a vhodit jej do soutěžního boxu v hypermarketu. Poté už můžete jenom s napětím čekat, jestli právě Vaše účtenka, bude ta výherní. Podrobné informace najdete zde.

Pojďte si s námi užít 25 let Globus! Těšíme se na Vás!

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Globus, Brno, Nakupování, Oslava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.