úterý 19. října 2021 Michaela

Na jižní Moravě se rozdávaly diplomy lidem za pomoc v boji s covidem

Dvanáctihodinové směny v ochranných oblecích, krev, pot a slzy, tím vším si prošli zdravotníci, studenti či dobrovolníci během pandemických měsíců. Úsilí pracovníků či dobrovolníků nyní ocenil Jihomoravský kraj, který lidem rozdal diplomy za pomoc v boji s onemocněním Covid-19.

Udělením cen chtěl úřad vzdát hold všem, kteří se aktivně zapojili do boje s pandemií. Celkově rozdal více než sedm stovek ocenění. 

„Mnozí si sáhli na úplné dno. Určitě je nikdy ani nenapadlo, že by se někdy mohli dostat do tak bizarní situace, jakou pandemie nepochybně byla. Chtěl bych všem opravdu moc poděkovat za to, jak to všechno zvládli,“ uvedl zdravotníkům hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich (KDU-ČSL).

Úřad vydal několik set ocenění, medailí a děkovných diplomů. Ocenění převzali zdravotničtí pracovníci, studenti středních a vyšších odborných zdravotnických škol, pracovníci očkovacích center, sociálních služeb, krajského úřadu nebo složek integrovaného záchranného systému, ale i lidé, co pomáhali s trasováním nemocných.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto JMK

Štítky JMK, Covid, Diplomy, Zdravotníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.