pátek 23. července 2021 Libor

Díky uvolnění otevírá E.ON opět všechny své pobočky

Po téměř půl roce si mohou lidé v Blansku, Vyškově, Hodoníně, Břeclavi a Znojmě osobně vyřídit všechny záležitosti, které se týkají dodávek energií, instalace tepelné techniky nebo fotovoltaiky. Od pondělí 10. května totiž mohou díky dalšímu uvolnění vládních opatření proti šíření koronaviru otevřít všechny pobočky společnosti E.ON.

„Všechny naše pobočky byly naposledy krátce otevřené v prosinci minulého roku. Od té doby si museli zákazníci vyřizovat požadavky týkající se dodávek elektřiny nebo plynu, energetických úspor, záležitostí kolem stěhování, přepisu nebo změny dodavatele, online, popřípadě prostřednictvím naší zákaznické linky," Martin Samek ze společnosti E.ON.

Teď jim budou opět nápomocni naši poradci přímo poblíž jejich domova. U příležitosti znovuotevření poboček máme pro zájemce připravené i produkty s novými cenami,“ dodal.

Vedle jednotlivých menších poboček mohou lidé využít i služeb Poradenských center společnosti E.ON v Brně a v Českých Budějovicích. Ta jsou pro zákazníky v souladu s vládními nařízeními otevřená už od 6. dubna.

„Zákazníky prosíme, aby ve všech pobočkách dodržovali předepsaná hygienická nařízení, nosili respirátory a dodržovali rozestupy dvou metrů od dalších osob," vyzval mluvčí společnosti Roman Šperňák. „Za respektování hygienických nařízení předem moc děkujeme," uzavřel.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto E.ON

Štítky e.on, poradenské centrum, brno, české budějovice, pobočky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.