čtvrtek 1. října 2020 Igor

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Beseda o uzdravujících silách kvantové medicíny míří do Brna. Přednášet bude Petr Hanáček

Už nadcházející čtvrtek proběhne v Brně beseda o uzdravujících silách kvantové medicíny a kurz energetického léčivého čikungu Pangu shengong. Přednášející je Petr Hanáček, autor knihy „Nemoc - dar transformace“, který bude povídat o vlastních zkušenostech s úspěšným léčením onkologického onemocnění. V druhé části večera se můžete zúčastnit výukového kurzu.

Akce začíná v 17:00 besedou s Petrem Hanáčkem na adrese Kamenná 20. Vstupné je stanoveno na 250 korun. V 18:40 poté večer pokračuje kurzem energetického léčivého čikungu Pangu shengong. Účast v kurzu je podmíněna poplatkem 1600 korun.

O Petru Hanáčkovi, který besedu pořádá, jsme informovali už dříve. Ten je autorem knihy Nemoc – dar transformace, kterou napsla společně se svou manželkou. Spouštěčem k její tvorbě byla úspěšná léčba onkologického onemocnění, kterou Petr Hanáček zvládl bez invazivní léčby. Jeho životní příběh se stal inspirací pro řadu onkologicky nemocných.

Odložil jsem strach, přijal sám sebe, říká Petr Hanáček. Jeho kniha o neinvazivní léčbě zaujala širokou veřejnost

Kniha, kterou napsal sám život. Tak se dá mluvit o knize Nemoc – dar transformace, kterou napsali manželé Hanáčkovi. Spouštěčem k její tvorbě byla úspěšná léčba onkologického onemocnění, kterou Petr Hanáček zvládl bez invazivní léčby. Jeho...

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

PR text

Štítky Nemoc je dar, Transformace, Petr Hanáček, léčba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.