sobota 15. srpna 2020 Hana

Brněnská Drbna slaví historicky nejvyšší počet čtenářů. Na podzim projekt expanduje do dalšího kraje

Okurková sezona? To na Drbně neznáme. Zpravodajské weby skupiny TRIMA NEWS zažívají historicky nejúspěšnější rok své osmileté historie. Během srpna se počet reálných uživatelů přiblížil 900 tisícům a počet zobrazení stránek 3,5 milionu (měření Google Analytics), což zpravodajské portály Drbna nepamatují. Meziročně jde o zhruba devadesátiprocentní nárůst. Obrovský nárůst čtenosti jsme zažili i v Brně. Naše Drbna zaznamenala během letních měsíců (tedy července a srpna) dohromady přes milion návštěv!

„Každým měsícem si uvědomuji, že horní hranice vlastně není. Moc díky všem čtenářům za přízeň i zpětnou vazbu! Slibuji vám, že nehodláme polevit a budeme se vám snažit i nadále poskytovat kvalitní zpravodajský servis z Brna a okolí,“ poděkoval čtenářům šéfredaktor Brněnské Drbny Martin Šeda.

V Brněnské Drbně dlouhodobě sázíme na co možná nejaktuálnější informace z krajského města a jeho okolí, a tato strategie se vyplácí. Naše návštěvnost meziročně opět vzrostla, podobně jako počet reálných uživatelů (233 tisíc reálných uživatelů v srpnu tohoto roku oproti 88 tisícům stejný měsíc loňského roku). Potvrzuje se tak, že lidé na Brněnskou Drbnu chodí čím dál častěji a stává se tak oblíbeným zpravodajským portálem nejen v našem městě. 

Zpravodajské weby vydavatelství TRIMA NEWS aktuálně působí v sedmi regionech Česka. V Českých Budějovicích (BudějckáDrbna.cz), Jihlavě (JihlavskáDrbna.cz), Brně (BrněnskáDrbna.cz), Olomouci (OlomouckáDrbna.cz), Liberci (LibereckáDrbna.cz), Hradci Králové (HradeckáDrbna.cz) a Plzni (PlzeňskáDrbna.cz). Celospolečenská témata se objevují na centrálním portálu Drbna.cz. 

Už na podzim obsadí projekt Drbna další krajské město, konkrétně Karlovy Vary. „Karlovy Vary mají z našeho pohledu velký potenciál z čtenářského i obchodního hlediska. Věřím, že i v tomto kraji bude Drbna přijata veřejností podobně vřele, jako ve zbytku republiky,“ doplnil spolumajitel vydavatelství Petr Jiřička.

Autoři

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.