sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Na výstavišti začíná dnes veletrh Prodítě a Svět ženy

Na brněnském výstavišti mohou návštěvníci od čtvrtka do neděle přijít na veletrh Prodítě a na prodejní výstavu Svět ženy. Najdou zde různé potřeby pro děti či zábavní programy. Ženy si zde mohou kupovat věci pro krásu a zdraví a také si vyzkoušet líčení či úpravu účesu.

Na veletrhu Prodítě se obvykle prezentují prodejci kočárků a autosedaček s modely, které se letos objeví na trhu. Dále  e zde představí výrobci a prodejci například nosítek, plen, koupacích vaniček, postýlek, ale i hraček. „Rodiče se mohou také poradit s odborníky, co je pro děti vhodné a bezpečné, což se týká především autosedaček," uvedla mluvčí veletrhů Markéta Kamenická.

Mezi novinky patří například nová generace látkových plen, které poslouží stejně jako jednorázové, či zdravotnická pomůcka Aniball, která usnadňuje porod a poporodní zotavení. „Lidé si mohou vyzkoušet také šumicí medvídky MyHummy, které vydávají zvuky podobné těm, které děti slýchaly v mámině bříšku, a usnadňují jim usínání," uvedla Kamenická.

Na výstavě Svět ženy se představí výrobci kosmetiky, ekologických čistících a dezinfekčních prostředků, výrobci zdravé výživy či dodavatelé krabičkové stravy.

Na pódiu návštěvníci uvidí také doprovodný program, který se bude zabývat tématy, jako je poporodní cvičení, léčba poruch příjmu potravy, výchova dětí k čištění zubů či jak správně a vhodně změnit stravu ke zdravějšímu životnímu stylu. Bude zde také bezplatná poradna pro nastávající maminky.

Akce se uskuteční v pavilonech B a C a v předprodeji lze koupit vstupenku za 140 korun. Začátek je vždy v 9:00.

Foto BVV | Zdroj ČTK

Štítky Prodítě, Svět ženy, veletrhy, Brno, výstaviště

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.