středa 20. října 2021 Vendelín

Chinaski, Klus nebo Horkýže Slíže. Majáles představil letošní taháky

Pět venkovních a čtyři kryté scény nabídne jedenáctý ročník brněnského Majálesu, který se uskuteční sedmého května na brněnském výstavišti. V hlavním programu vystoupí šestatřicet hudebních čísel, jejich poslední část v pondělí večer odhalil Jan Kraus.

Majáles se na výstavišti koná podruhé. „Areál je pro jednodenní akci naší velikosti ideálním prostorem. Pro pohodlí návštěvníků letos přidáváme obří pavilon P a sousední plochy,“ řekl mluvčí Majálesu Štěpán Neubauer. Pavilon Z se promění v odpočinkovou a servisní zónu. „Kryté haly poskytnou lidem útočiště až do ranních hodin,“ doplnil mluvčí.

Mezi hlavní taháky letošního ročníku patří Tomáš Klus, Chinaski, Horkýže Slíže, MIG 21 nebo Pub Animals. „Je nám velkou ctí, že můžeme být součástí legendy, jaká se z brněnského Majálesu stává. Moc se s kluky na vystoupení těšíme a dáme do něj vše,“ uvedl zpěvák Českým Andělem oceněné skupiny Pub Animals Pavel Podruh.

Na festivalu se na dvou pódiích představí také studentské kapely. „Zahraje jich minimálně patnáct,“ sdělil dramaturg Majálesu Michal Šamánek.

Akci si nenechá ujít například studentka Leona Víznerová. „Těší mě, že se Majáles koná opět na výstavišti. Je tam mnohem lepší zázemí než v areálu Hněvkovského. Hodně mě potěšila účast skupiny Čoko Voko,“ uzavřela Brňanka.

Autoři

Štítky majáles, výstaviště, brno, čoko, voko, tomáš, klus, wohnout, chinaski, pub, animals, horkýže, slíže, zprávy, brno, 2014, festival

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.