Pá 21. 8. 2026
Kultura

FOTOGALERIE: Duhové vlajky i objetí od mámy. Brnem prošel průvod oslavující queer komunitu

Ivo Spisar1 minuta čtení26. 5. 2024, 8:22
FOTOGALERIE: Duhové vlajky i objetí od mámy. Brnem prošel průvod oslavující queer komunitu
FOTOGALERIE: Duhové vlajky i objetí od mámy. Brnem prošel průvod oslavující queer komunitu

Brnem v sobotu prošel duhový průvod oslavující queer komunitu. Podle odhadu organizátorů se ho účastnila asi tisícovka především mladých lidí. Průvod zakončil týdenní festival Brno Pride Week, který nabídl tři desítky kulturních a společenských akcí od přednášek, bohoslužeb a předčítání dětských knížek po společný běh. Podívejte se na fotogalerii z centra Brna, které zaplavila duha.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Posila ze Slavie. Za brněnský Artis bude hrát fotbalista LabíkFotbal

Posila ze Slavie. Za brněnský Artis bude hrát fotbalista Labík

Fotbalisty Artisu Brno posílil defenzivní univerzál Albert Labík. Dvaadvacetiletý člen kádru české reprezentace do 21 let přestoupil k nováčkovi první ligy z pražské Slavie a v novém působišti podepsal smlouvu na čtyři roky. Artis o tom informoval na svých internetových stránkách.

Zastávka s výhledem na Pálavu. McDonald's otevřel restauraci u PernéSpolečnost

Zastávka s výhledem na Pálavu. McDonald's otevřel restauraci u Perné

Krajina vinic, vápencových hřebenů a výhledů až k rakouským hranicím získala novou zastávku. Na odpočívadle silnice I/52 z Brna do Vídně s výhledem na ikonickou Pálavu otevřel McDonald's svou 144. restauraci v Česku.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook