pátek 7. srpna 2020 Lada

Na výstavišti startuje tento týden první brněnské autokino. Nabídne Vlastníky nebo Terminátora

Brňané se tento týden dočkají prvního autokina ve městě. Vznikne na výstavišti a první film uvede už v úterý 28. dubna. Podle organizátorů by mělo fungovat minimálně měsíc, o možném prodloužení rozhodne zájem diváků.

Do autokina se bude vjíždět bránou č. 9 brněnského výstaviště. Samotné kino najde místo vedle pavilonu Z. Autokino je společným projektem společnosti Kletch CZ, Hitrádia City a brněnských veletrhů.

„Kapacita kina je nyní 110 aut. Podle zájmu je však možné ji ještě rozšířit," prozradil Drbně Jakub Klečka ze společnosti Kletch. Podle něj budou auta muset dodržovat dvoumetrový odstup, vycházení z vozu bude zakázáno.

„Z nařízení hygieniků není v tuto chvíli možné zajistit toalety," dodal Klečka. Občerstvení si návštěvníci budou moci koupit v prostoru bránou a samotným kinem. 

Vstupenka na představení stojí 300 korun. Zakoupit lze online a platí pro jedno auto, nezávisle na počtu cestujících v něm. Diváci se budou z aut dívat na plátno, zvuk k filmu si pak naladí na určené frekvenci v autorádiu. 

Hned první týden nabídne brněnské autokino české komedie Přes prsty nebo Vlastníci. V pátek bude k vidění nejnovější Rychle a zběsile, o den později pak Terminátor: Temný osud.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto Brno autokino

Štítky autokino, výstaviště, filmy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.