neděle 20. září 2020 Oleg

TIPY NA TÝDEN: Cabaretní veselí, Umělecká technoparty ve Vibu, Prago Union, standup Simony Babčákové, svatební veletrh, nebo Fedde le Grand

Tento týden před názvem většiny akcí naleznete přídavek “valentýnský” a je jedno, jestli se jedná o snídani nebo koncert. Tady jsem pro vás vybrala akce, které si užijete ať už sami nebo ve dvojičce. A v případě, že se na Valentýna některé dámy dočkají pokleknutí, tak rovnou mohou plánovat svatbu. Teda pokud nás neodfoukne Sabine.

One human show Simony Babčákové aneb povídání o životě, vesmíru a vůbec nás čeká ve středu 12. února v kulturním domě Rubín. Zjistěte její pohled na souvislosti, o kterých se příliš často nemluví a o tématech, které si vyberou sami diváci.

Party na Valentýna ve Vibu jistě přitáhne všechny milovníky techna a výtvarna. Další z událostí Nocturne Number tentokrát láká na ukrajinského DJje Skobera a spousty dalších tuzemských i světových tvůrců hudby. S elektronickou hudbou se za ruku vezme také umění, které stejně jako posledně vytvořila dámské výtvarné trio z Brna GIRLZofHOC. 

Prago Union dorazí ve čtvrtek 13. února na Flédu představit nové album Perpetuum promile. Po jejich koncertě vystoupí MC Deadly Hunta a dále zahrají DJ Rubenz a NTKZ. Druhá stage Flédy bude věnovaná památce producenta James Dewitt Yancey.

Kabaretní příběh už je sepsaný, ale příběh Cabaretu des Péchés s touto show teprve začíná. Že nevíte, co tím mám na mysli? V tomto brněnském Cabaretu si vytvořili vlastní show, která vám v pátek 14. února představí příběh kabaretu od jeho počátků až po současnost.

Do Brna v pátek 14. února míří pod hlavičkou Citadely spasitel house music, legenda Fedde le Grand! Remixér superhvězd jako jsou Madonna, Coldplay, Robbie Williams, Will.i.am, Moby, Fatboy Slim a autor chytlavého elektro hitu Put Your Hands Up For Detroit zahraje v Zoner BOBYHALL.

V sobotu 15. a v neděli 16. února bude ve Futuru 15. ročník Svatebního veletrhu, kde si užijí nevěsty, svatební nadšenci a možná i ženichové (pokud tam budou nějaké ochutnávky). Těšit se můžete na soutěže, možné přehlídky i následné vyzkoušení šatů, koncert skupiny 05 a Radeček i spoustu dalšího.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Pavel Gabzdyl, Neuvěřitelné Brno

Štítky Cabaret des Péchés, Fléda, Prago Union, Svatební veletrh, Nocturne Number, standup, Babčáková

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.