sobota 22. ledna 2022 Slavomír

TIPY NA TÝDEN: Tata bojs, Fast Food Orchestra, Stand-up u Vaňkovky a piknik na Kraví hoře

Čeká nás první prázdninový týden, který bude značně prosluněný. Tak si ho užijte pořádně, protože jaký první týden, takové celé prázdniny. A pokud by toho sluníčka bylo moc, tak se můžete podívat do Chile.

Chcete vidět zatmění Slunce? Přidejte se v úterý 2. červenceHvězdárny na Kraví hoře na cestu do jihoamerického Chile, kde nastane 2. července nastane úplné zatmění Slunce. Těšit se můžete na přednášky odborníků z Masarykovy univerzity, kteří vysvětlí, k čemu jsou jeho úplná zatmění stále užitečná. V průběhu programu budeme živě sledovat různé fáze zatmění a spojíme se s výpravou studentů z Masarykovy univerzity, kteří do Chile podnikli pozorovatelskou expedici.

Léto v Brně žije! Přesvědčí vás o tom Pa Ti Pa Mi Party v Tržnici, které budou každou středu až do konce prázdnin. Začínají již teď, ve středu 3. července. Přijďte si zatancovat a naučit se kroky salsy, bachaty a kizomby.

Iva Pazderková, Adéla Elbel, Tomeš, Vičar a další komici nás pobaví ve středu 3. července v rámci Vaňkovkva festu se svými vystoupeními na akci Stand Up Comedy Live! Stand-upové večery jsou na Vaňkovka Festu vždy plné překvapení a hlavně smíchu. Kapesníky s sebou a přijďte, jestli máte odvahu a dostatečně vytrénovanou bránici. Tohle je totiž silná kombinace známých tváří, a především nejlepších stand-up komiků v ČR.

Po vyprodaném Sono centru a veleúspěšné výstavě k výročí kapely se Tata Bojs přijedou ukázat ve čtvrtek 4. července i na Špilas. Spolu s nimi vystoupí místní alternativci Ghost of You, což značí velmi pěkný hradní podvečer.

Nomádi tuzemských i zahraničních dálnic, kapela Fast Food Orchestra rozváží reggae a ska rytmy po klubech i festivalech již od roku 1998. A jednu ze zastávek si udělají i v Brně na Vaňkovka Festu v čtvrtek 4. července.

Brunch 'n 'Park: Piknik v parku na Kraváku je nový projekt Filtru, který propojuje chillování v brněnských parcích s kvalitní hudební produkcí a dobrým jídlem a pitím. Máte snad lepší program na neděli 7. července, než relaxovat v parku na Kraví hoře? A když bude počasí přát až moc, tak si můžete odskočit na blízké koupaliště.

Autoři | Foto Pavel Gabzdyl, Neuvěřitelné Brno

Štítky Brno, Hvězdárna, Stan up, Vaňkovka, Fast Food Orchestra, Tata bojs

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.