sobota 25. ledna 2020 Miloš

TIPY NA VÍKEND: Kubánská noc, Hodina Země, Sraz českých bohémů a zápas Zbrojovky

Další pracovní týden je za námi a vyvstává tak otázka, co s víkendem? Pokud ještě nemáte jasné plány, máme pro vás pár tipů.

A začneme zvesela. Hudební noc vybarvená rytmy salsy, merengue, bachaty, cha cha cha, rumby a son, takový bude pátek 29. března na Flédě, jelikož nás čeká Kubánská noc. Atmosféru kubánských klubů a barů přinese latino kapela Bohemios a DJs Chocolino a El Rey.

V Sono centru bude mít v pátek 29. března koncert Majk Spirit a představí zde svou novou desku Nie som tu nahodou. V Česku budou k této desce pouze tři speciální koncerty s jedinečnou show,

Cestovatelský festival zaměřený na motivaci k cestování i k rozvoji v osobním životě, Sraz českých bohémů, nás čeká tento víkend od pátku 28. března do neděle 31. března. Speciální hosté předvedou, jak dělat věci jinak a motivují nadšence vzít batoh na záda a zažít jedno z největších dobrodružství v životě. Tak co, jste připraveni poznat lidi, kteří procestovali celý svět nejpodivnějšími způsoby a třeba se i stát jedním z nich?

Brno zhasne. Tedy alespoň na hodinu. Do tmy se v sobotu mezi 20:30 a 21:30 ponoří hlavní brněnské dominanty – hrad Špilberk, Nová radnice na Dominikánském náměstí a obelisk v Denisových sadech. Brno se tím připojí k happeningu Hodina Země. Více info zde

Maniak se vrací v sobotu 30. března do Brna na Flédu s první Ach Ano akcí tohoto roku. Jako hosté se představí Fobia Kid se svým čerstvým albem Garáž a Radikal Chef, který přiveze mimo jiné nové album Freeride 3.

Jarní premiéra hráčů Zbrojovky před domácími fanoušky vyšla před dvěma týdny na jedničku. Flinta smetla Viktorku Žižkov 6:0 a zuby mají zbrojováci nabroušené i proti Prostějovu. Výkop v neděli v 18 hodin na Srbské.

Autoři | Foto Pavel Gabzdyl, Neuvěřitelné Brno

Štítky tipy na víkend

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.