Počasí dnes9 °C, zítra11 °C
Sobota 24. února 2024  |  Svátek má Matěj
Bez reklam

Autu v Brně vybouchla za jízdy baterie. Řidička stihla utéct pryč

Velký šok zažila v ranních hodinách řidička v jihomoravské metropoli. Poté, co vyjela z královopolského tunelu, v pár vteřinách skončilo její auto v plamenech. Na frekventované křižovatce totiž ve voze znenadání explodovala autobaterie. Otřesená žena ale rychle zareagovala a z hořícího dopravního prostředku vyskočila ven.

Šoféři na nájezdu do Korejské ulice v Brně zastihl nečekaný pohled. Jeden z dopravních prostředků, ve kterém za volantem v poklidu seděla řidička, zničehonic vzplanul. „Ve vozidle zřejmě explodovala autobaterie. Žena pohotově vyběhla ven a vytočila linku 156. Naštěstí se jí nic nestalo,“ okomentovala mluvčí Městské policie Brno Markéta Skřivánková.

Přivolaným strážníkům ale zmatená šoférka nebyla schopna upřesnit místo, kde k incidentu došlo. U hasičů proto rychle ověřili, zda už k plamenům míří. Kvůli velké dopravní vytíženosti úseku a ranní špičce spustili dispečeři Brněnských komunikací závoru u křížení ulic Žabovřeské a Korejské.

„Na žádost velitele zásahu pak strážci zákona po celou dobu zákroku a za pomoci výstražných světel na služebním autě dohlíželi na to, aby lidé danou uzávěru respektovali, a hasiči tak mohli požár co nejrychleji uhasit a provoz obnovit,“ dodala.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP Brno

Štítky Brno, řidička, auto, baterie, exploze, doprava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Autu v Brně vybouchla za jízdy baterie. Řidička stihla utéct pryč  |  Doprava  |  Zprávy  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.