pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Oprava vodovodu uzavře Křížkovského ulici u brněnského výstaviště

Na silnicích v Brně bude řidičům zase o něco těsnější. Se začátkem příštího týdne dorazí do jihomoravské metropole nová uzavírka, která se dotkne dopravy u výstaviště. Rekonstrukce vodovodu a kanalizace přinese omezení v Křížkovského ulici, jež se do poloviny října motoristům uzavře.

Od pondělí 12. července začnou práce v Křížkovského ulici v půlkilometru dlouhém úseku Poříčí–Hlinky. Dále se omezení dotkne ulice Výstavní v úseku Křížkovského–Hlinky či ulice Veletržní v ústí do Křížkovského. Zároveň v oblasti pracují již delší dobu brněnské teplárny.

Objízdné trasy pro individuální automobilovou dopravu povedou ulicemi Lipová, Vaňkovo nám., Tvrdého, Úvoz, Mendlovo náměstí, Křížová, Poříčí a Bauerova. Sledujte aktuální dopravní značení,“ uvedla Radka Loukotová z tiskového odboru brněnského magistrátu k uzavírce, jež potrvá do 15. října.

Kvůli pracím dojde ke změnám u autobusových linek MHD.  „Okružní linky 44 a 84 pojedou přímo ulicí Hlinky, naopak linka 52 bude dočasně obsluhovat oblast Velodromu a Riviéry,“ uvedla již dříve mluvčí brněnského dopravního podniku Hana Tomaštíková.

Ohodnoť článek

Foto Kopemezabrno.cz

Štítky Brno, Uzavírka, Vodovod, Rekonstrukce, Výstaviště

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.