úterý 1. prosince 2020 Iva

Další nehoda šaliny v Brně. Na Životského vykolejila a málem narazila do domu

Hororový začátek týdne zažívají řidiči tramvají brněnského dopravního podniku. V ranních hodinách jeden z nich srazil seniora na kole, muž utrpěl středně těžká poranění. O pár hodin později se u Poříčí srazily dvě soupravy, což si vyžádalo minimálně deset zraněných. V odpoledních hodinách zase vykolejila tramvaj na Životského.

Poslední nehoda se stala po 13. hodině. Tramvaj vykolejila nedaleko zastávky Životského, najela na chodník a zastavila se pár desítek centimetrů od stěny domu. V tomto případě se naštěstí nikomu nic nestalo.

Osmdesátiletého muže na kole srazila nad ránem souprava

K první pondělní nehodě došlo v ranních hodinách. Řidič šaliny přehlédl u Moravského náměstí po hlavní silnici jedoucího osmdesátiletého muže na kole a srazil ho. Cyklista utrpěl středně těžká poranění.


Řidič šaliny dnes ráno na Moraváku přehlédl cyklistu, senior na kole utrpěl středně těžká zranění

Policisté vyšetřují nehodu šaliny a cyklisty z pondělního rána. Podle předběžných zpráv policistů řidič šaliny jedoucí po vedlejší silnici s největší pravděpodobností přehlédl osmdesátiletého cyklistu, souprava do něj narazila. Muž utrpěl...


Dvě stovky cestujících, minimálně deset zraněných

Zhruba o půl deváté ráno pak došlo k další vážné nehodě. Na Křížové ulici u Mendlova náměstí se srazily dvě plné tramvajové soupravy. Jelo v nich přes 200 pasažérů, minimálně deset z nich odneslo srážku zraněním. Ta by však neměla být vážná.


FOTO: V Křížové ulici se dnes ráno srazily dvě šaliny. Cestovalo v nich 200 lidí, minimálně deset se zranilo

Minimálně deset lidí se dnes zranilo při srážce dvou tramvají v Křížové ulici v Brně. Tři zranění skončili v nemocnici. Omezení dopravy se dotklo šesti linek, a to tramvajových 2, 5, 6 a autobusových 44, 82 a 84. Doprava byla opět plně v provozu...


Hodnocení článku je 52 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Martin Vlček / Události Brno

Štítky životského, nehoda, šalina

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.