U Mikulova se srazil minibus s osobákem, šest zraněných

Autoři | Foto ZZS JMK

K vážné dopravní nehodě vyjížděli záchranáři ve čtvrtek odpoledne. U Mikulova se srazil minibus s osobákem, na místě zůstalo šest zraněných.

Nejvážnější poranění utrpěl starší cizinec, který cestoval v minibuse, který zůstal po nehodě převrácený na střechu. „Jednalo se o středně těžké zranění hrudníku," uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Lékař pacientovi poskytl přednemocniční péči a vrtulník jej transportoval do Fakultní nemocnice v Brně. „Ostatní cestující se zranili jen lehce a byli po ošetření převezeni na chirurgické a ortopedické ambulance zdravotnických zařízení v Brně a Břeclavi," uzavřela Bothová.

Podle policistů chybovala řidička Citroenu. Ta ignorovala stopku a nedala přednost v jízdě minibusu. Dechová zkouška ukázala, že byla střízlivá.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Mikulov, nehoda, zranění, Fakultní nemocnice Brno, Citroën, Brno, Břeclav

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.