Tragédie na jižní Moravě. Mladík brutálně zavraždil svou matku, jejího partnera i rodinného psa

Autoři | Foto Michal Šťastný

Jihomoravští policisté řeší nebývale surovou vraždu, k níž došlo den před Štědrým dnem ve Znojmě. Dvaadvacetiletý muž tam zavraždil svou sedmačtyřicetiletou matku i jejího o deset let staršího partnera. Na závěr pachatel zabil i rodinného psa.

Policisté o tom, že vyšetřují dvojnásobnou vraždu, informovali dnes. K případu došlo 23. prosince a podle vyšetřovatelů se jednalo u surovou vraždu. Jakým způsobem útočník, kterého policie chytila, oběti zabil, ale nezveřejnili. Nyní celý případ policisté vyšetřují a zjišťují další podrobnosti. 

Vyšetřovatelé už mladého muže obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy, za který mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest. Obviněný je stíhaný vazebně,“ popsala policistka Petra Ledabylová.

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Policie, Znojmo, vražda, JMK, Jihomoravský kraj, Štědrý den

Komentáře

Zatím zde nejsou vloženy žádné komentáře.

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.