pondělí 18. října 2021 Lukáš

Strážníci dvakrát spěchali k téže ženě válející se na zemi. Pokaždé měla přes čtyři promile

Znojemské strážníky pořádně zaměstnala čtyřiatřicetiletá opilá žena. Hlídky se jí musely věnovat hned dvakrát během tří dní a pokaždé u dotyčné naměřily přes čtyři promile alkoholu.

Nepoučitelnou ženu, která se ráda oddává alkoholu, potkali strážníci nejprve v ranních hodinách, když ležela v příkopu u Přímětic. Ačkoli mluvit se podnapilé třicátnici dařilo poměrně dobře, s motorickými funkcemi to bylo horší a měla problém postavit se na nohy. „Provedenou orientační zkouškou jí bylo naměřeno 4,08 promile alkoholu v dechu,“ uvedla za znojemské strážníky Eva Smutná.

Podruhé vyjížděla hlídka znojemských strážníků do Přímětic o pouhé dva dny později. Stejná žena si totiž opět ustlala na zemi, tentokrát před jedním z obchodů v ulici Krylova. Strážníkům si vehementně stěžovala na únavu a opět se nezvládala zvednout. Dechová zkouška u ženy odhalila dokonce 4,3 promile alkoholu v dechu.

„V obou případech čtyřiatřicetiletou podnapilou ženu odvezla přivolaná záchranná služba do Nemocnice Znojmo k ošetření," doplnila Smutná.

Hodnocení článku je 30 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Michal Šťastný

Štítky strážníci, opilost, zdravotníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.