neděle 1. srpna 2021 Oskar

Řidička se třemi promile vezla malé dítě a psa. Zastavil ji náraz do plotu

Nezodpovědné chování předvedla v Tišnově osmačtyřicetiletá řidička, která nabourala do plotu a nadýchala přes tři promile. V autě převážela dítě a domácího mazlíčka, požití alkoholu pak před policisty omlouvala těžkou životní situací.

Klidný večer narušila obyvatelům tišnovské Dlouhé ulice neukázněná řidička. Osmačtyřicetiletá žena převážela ve svém voze BMW pětileté dítě a psa, ani to ji ale nezastavilo od popíjení alkoholu. Během své cesty nabourala dvě zaparkovaná auta a dále pokračovala po chodníku. Krasojízdu zastavil až plot rodinného domu. 

„Nebylo tedy divu, že počínání řidičky oznámili na policejní tísňovou linku hned čtyři oznamovatelé. Přivolaná hlídka měla o důvodech podivné jízdy okamžitě jasno,“ popsal mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek. Žena byla totiž viditelně podnapilá a nadýchala 3,24 promile. „Ve chvílích, kdy dokázala komunikovat, se policistům hájila tím, že alkoholem řešila svízelnou životní situaci. Nyní musí počítat se stíháním za ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodal Malášek. Řidička bude muset řešit také způsobenou škodu, která je vyčíslena na sto padesát tisíc korun

Ohodnoť článek

Foto fsHH/Pixabay.com

Štítky opilost, řidič, auto, dítě, nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.