čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Z kraje

VIDEO: Opilý muž jel autem v Brně po kolejích, podle svědků se snažil najet i na lávku pro pěší

Alkohol za volantem může vést k opravdu kuriózním situacím. Přesvědčili se o tom v pondělí 14. května i brněnští strážníci, kteří vyjížděli za mužem, jehož auto zůstalo taklíněno na kolejích.

Nová hasičská stanice ve Znojmě

úterý, 15. května 2018, 12:28

Nová hasičská stanice ve Znojmě
Nová hasičská stanice ve Znojmě
FOTO: Znojemští hasiči mají novou unikátní požární stanici

Novou centrální požární stanici otevřeli v pondělí znojemští hasiči. Nový areál nahradil již nevyhovující a v mnoha směrech havarijní budovu hasičské stanice. Jde o první stavbu tohoto typu za doby existence Hasičského záchranného sboru...

U dětského hřiště v Brně ležela umělá noha

Nezvyklý nález si přivezli na služební strážníci v Husovicích. U dětského hřiště nedaleko náměstí Slovenského národního povstání našly děti ležet ve křoví protézu dolní končetiny.

Podnikatel Libor Procházka chce po Brnu dalších 36 milionů za užívání jeho nemovitostí

Podnikatel Libor Procházka chce po Brnu 36 milionů korun za to, že město užívá jeho nemovitosti, které jsou na na pozemcích vlastněných Brnem v lokalitě za Lužánkami. Městu poslal předžalobní výzvu, řekl dnes novinářům primátor Petr Vokřál (ANO)....

Brno chce narovnat křivou věžičku Staré radnice

Narovnání pokřivené fiály na portále brněnské Staré radnice vyřeší přes 500 let starý umělecký kapric evropského sochaře. Stavební úprava křivé věžičky pomůže brněnským politikům zlepšit jejich historickou pověst. Díky vytrvalé práci Spolku za...

Lidé měli starost o miminko zavřené v zaparkovaném autě, čekalo je překvapení

Všímavost a starost o druhé projevili svědci v Jundrově, kteří se o víkendu obrátili na linku městské policie. Byli znepokojeni opuštěným miminkem, které leželo v sedačce v zaparkovaném autě.

FOTO: Autobus plný školáků začal za jízdy hořet, všichni naštěstí stihli včas utéct

Autobus plný školáků začal v neděli odpoledne za jízdy hořet v Dolních Loučkách na Brněnsku. Řidič a pasažéři naštěstí ucítili kouř dostatečně brzo a než autobus zachvátily plameny, byli již všichni v bezpečí. Během požáru se tak nikdo nezranil.

Policisté pátrají po seniorovi, který odjel z domova na motorové tříkolce

Jihomoravští policisté pátrají od neděle 13. května po seniorovi ze Štítar na Znojemsku. Miroslav Procházka odjel dnes odpoledne z domova na mobilní tříkolce s dojezdem 40 kilometrů a už se nevrátil. Muž se však může pohybovat i bez tříkolky.

Šalina srazila v Brně cizinku, utrpěla těžká zranění

Mladou ženu srazila v sobotu 12. května v Brně na zastávce Antonínská šalina. Náraz byl čelní a mladá cizinka utrpěla vážná zranění. Policisté nehodu vyšetřují. Na případ jako první upozornil Brněnský deník Rovnost.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.