Čt 13. 8. 2026Alena
Vyškovsko

Neznámý vandal polil čtyřicet metrů tobogánu hořlavinou

Jjsemdrbnicka1 minuta čtení26. 4. 2018, 11:17
zdroj: MÚ Bučovice
zdroj: MÚ Bučovice · Foto: MÚ Bučovice

Zatím neznámý vandal si založil na pořádný průšvih. Na začátku tohoto týdne se totiž vloupal do areálu koupaliště v Bučovicích a nalil do tobogánu blíže nespecifikovanou hořlavou látku. Škoda je přes milion korun.

Tobogán je poškozen v délce bezmála čtyřiceti metrů. Poškozená je i horní část skluzavky. Vyšetřovatelé škodu předběžně vyčíslili na 450 tisíc korun, znalec o pár dní pozdějí tuto částku přehodnotil milion a 200 tisíc korun.

„Původcům tohoto skutku hrozí v případě dopadení až rok vězení," upřesnila policejní mluvčí Alice Musilová.

Zdroj: PČR

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook