úterý 21. ledna 2020 Běla

Vyhledávání

Nalezené články: "zubař"

PRŮZKUM: Kde kartou nezaplatíte? Čtenářům Drbny chybí platební terminál v autobusech i na trzích

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách lehce zaostáváme, počet...

Muž ukradl z čekárny u zubaře televizi. Pak se vrátil pro další

Zvláštní případ krádeže řešili ve čtvrtek po poledni hodonínští policisté. Zloděj totiž z čekárny zubní ordinace ukradl televizi. Když mu krádež prošla, vydal se pro další.

Prosba o pomoc! Fakultní nemocnice v Brně má nedostatek krve

Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice v Brně dnes vydala prosbu směrem k veřejnosti. V těchto týdnech nemocnici schází dárci krve, především pak ti s krevní skupinou A+ a A-.

Muž tajil před svou zubařkou žloutenku typu C, ohrozil ji i ostatní pacienty

Velmi sobecky se zachoval čtyřiačtyřicetiletý muž, který ačkoliv věděl o své nebezpečné a velmi nakažlivé nemoci, nikomu nic neřekl a nechal se soustavně ošetřovat v brněnské zubní ordinaci. Muž tak mohl ohrozit nejen lékařku a zdravotní sestru, ale...

Bylo vám za komunismu lépe? Chyby hledejte u sebe!

Na kapitalismu a fungování tržní ekonomiky je nejkrásnější a zároveň nejzrádnější jedna věc – konkurence. Konkurence totiž znamená všechno jen ne pohodičku a klídek. Konkurence představuje tlak. Konkurence vytváří možnosti srovnání.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zubař"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zubař"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.