středa 15. července 2020 Jindřich

Vyhledávání

Nalezené články: "ulice Bratislavská"

O víkendu masopust oslaví i v brněnském Bronxu

Okolí ulic Cejl, Bratislavská a Francouzská o víkendu ovládnou masopustní oslavy v rámci projektu Barvy brněnského Bronxu. Návštěvníci se můžou těšit na výrobu masek, prohlídku „brněnského Bronxu" i maškarní průvod s večerní zábavou.

V Břeclavi si počíhali na neukázněné řidiče. Polovina překročila rychlost, někteří až trojnásobně

Město Břeclav na svém webu zveřejnilo informaci, že od listopadu 2019 do konce ledna tohoto roku probíhalo orientační měření ve vjezdech do města. Alarmující výsledky ukázaly, že rychlost překročila polovina řidičů, někteří až trojnásobně.

Brno nepotřebuje dvě kreativní centra, říká předseda brněnské TOP 09 Petr Kunc

Vedení města Brna chce vytvořit dvě kreativní centra. Jedno v nevyužívaných prostorech Fakulty výtvarných umění na Údolní, které by mělo sloužit jako start hub, druhé pak v bývalé káznici na Cejlu. Brněnská TOP 09 ale s návrhem nesouhlasí....

Ghettofest letos přilákal několik stovek Brňanů

Pouliční festival Ghettofest letos potřetí přilákal stovky Brňanů do takzvané sociálně vyloučené lokality kolem ulice Bratislavská. Podle pořadatelky Alice Herákové přišlo letos více lidí, kteří v lokalitě nebydlí, což je jeden z cílů akce. Policie...

Ghettofest v Bronxu kvůli nabitému programu již od 12:30

Pouliční festival Ghettofest, zaměřený na pozitivní zkušenosti ze soužití lidí v takzvané sociálně vyloučené lokalitě, seznámí návštěvníky mimo jiné i s historií místa kolem brněnské ulice Bratislavská.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ulice Bratislavská"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ulice Bratislavská"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.