čtvrtek 24. září 2020 Jaromír

Vyhledávání

Nalezené články: "rychlá jízda"

Mladý řidič rychlou jízdou přes Brno překvapil strážníky i sám sebe

Mladý řidič si vyjel na projížďku po Líšni bez dokladů a dodržovat padesátku v městě mu nepřišlo podstatné. Při kontrole strážníky se navíc tvářil velmi překvapeně, když mu naměřenou rychlost oznámili. Mladého závodníka si převzali státní policisté.

VIDEO: Prázdné silnice lákají k pirátské jízdě. Řidič Peugeotu prosvištěl kolem policistů dvoustovkou, žena se řítila obcí stovkou

Pandemie koronaviru výrazně zpomalila ekonomiku a důsledkem toho jsou i prázdnější silnice na jižní Moravě. Tato skutečnost láká mnoho řidičů ke svižnější jízdě. V některých případech však přerůstá spíš v obecné ohrožení.

Nedbal značky se sedmdesátkou a vyletěl ze silnice. Dvacetiletý řidič skončil po nárazu do stromu v nemocnici

Rychlou jízdu si chtěl užít teprve dvacetiletý řidič Nissanu. Před ostrou zatáčkou však nepřibrzdil a vyletěl ze silnice. Tento husarský kousek ho mohl stát život, auto narazilo přímo do stromu. Zraněný byl převezen do nemocnice.

„Zpomal, prosím!“, řeknou děti svými obrázky a příběhy

Na rychlou jízdu v silničním provozu má upozornit soutěž, kterou pro děti mateřských a základních škol vyhlásil Tým silniční bezpečnosti ve spolupráci s Policií České republiky. Své nápady mohou děti namalovat a ti starší i sepsat, protože práce...

Nejnebezpečnější silnice v ČR. Brno vede v nelichotivém žebříčku

Devět mrtvých, 116 těžce zraněných.Podle Indexu bezpečnosti zpracovaného Českou pojišťovnou má Brno nejnebezpečnější silnice v republice. Nejlépe je na tom Olomouc.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rychlá jízda"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rychlá jízda"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.