sobota 31. července 2021 Ignác

Vyhledávání

Nalezené články: "pokuta"

Dvě promile za řidítky a cyklistku po tvrdém pádu sbírali ze země záchranáři

Na rodinné setkání nebude v dobrém vzpomínat dvaačtyřicetiletá žena z Brněnska. Na dýchánku se značně posilnila alkoholem a poté opustila oslavu na kole. Jízdu ale nezvládla. Po ujetí krátké vzdálenosti v obci Lažany spadla z bicyklu a hlavou...

Mladý neřidič projížděl Brnem s malými dětmi bez autosedaček

Nebezpečně se zachoval dvaadvacetiletý muž v Brně, který se proháněl městem bez zapnutých světel a s malými dětmi bez sedaček v autě. Strážníci navíc zjistili, že ani nevlastní řidičský průkaz. Za nezodpovědné chování hrozí hříšníkovi pokuta.

Policisté si v Moravském krasu posvítili na bezohledné motoristy, kteří ničí přírodu

Sobota se v oblasti Moravského krasu nesla ve znamení kontrol. Akce se zaměřila řidiče, kteří svojí jízdou ničí povrch či stromy a hlukem plaší zvěř. Osm provinění vyřešili policisté pokutami a jeden vážný přestupek postoupil do správního řízení.

Husky dva dny trpěl zavřený v autě, zůstal na vodítku a bez vody

Unaveného a žíznivého huskyho vysvobodili strážníci ze zaparkovaného auta v Brně. Ve vozidle měl být podle svědků zavřený už od předchozího dne a celou noc žádal neúnavným vytím o pomoc. Na sedadle totiž neměl ani misku s vodou. Bezohlednému...

Zvuk auta v tunelu pěkně rezonuje, vysvětlil řidič, který svištěl 167 km/h

Rychle a zběsile projížděl bezohledný řidič za bílého dne brněnským tunelem. Policisty překvapil nejen rychlostí 167 km/h, ale také zdůvodněním své bezhlavé jízdy. Líbí se mu, jak zvuk jeho auta v tunelu rezonuje.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pokuta"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pokuta"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.