pondělí 18. října 2021 Lukáš

Vyhledávání

Nalezené články: "platební karta"

Policisté pátrají po muži, který v Brně napadl a okradl mladou cyklistku

Výlet okolo Brněnské přehrady, který podnikla mladá cyklistka, skončil napadením a krádeží osobních věcí. Policisté žádají veřejnost o spolupráci a identifikaci pachatele, kterého později zachytily bezpečnostní kamery v obchodním centru v Brně.

VIDEO: Dvojice kapsářů, která řádila okolo hlavního nádraží je pod zámkem. Policie varuje před podobnými útoky

Policisté varují, aby lidé dbali zvýšené pozornosti mezi svátky, kdy kapsáři jsou mnohem více aktivní. Policistům se za pomoci kamer podařilo vypátrat a usvědčit dvojici kapsářů, kteří operovali na brněnském hlavním nedraží.

Máte PayPal a nepoužíváte ho? Nově se připravte na nečekané poplatky

Používáte k platbám na internetu PayPal? Pokud ano a služeb aplikace využíváte minimálně, nejspíš se vás dotkne zpoplatnění účtů, které nebyly použity déle než rok. Nejjednodušším řešením je přihlášení jednou ročně nebo zrušení účtu. PayPal o...

Na nákup si vyšel s cizí kartou, policie pátrá po mladíkovi ve slunečních brýlích

Pořídit si něco pěkného na sebe nebo dobrého na zub není žádný zločin, pokud ovšem platíte vlastní kartou. Mladíka, který se vydal nakupovat za cizí peníze hledá policie, díky kradené kartě se mu podařilo utratit skoro tři tisíce.

Mladý muž ztratil peněženku. Nálezce mu začal vybírat peníze bezkontaktní kartou

Na břeclavské policisty se obrátil čtyřiadvacetiletý muž. Pár dní zpátky ztratil ve městě peněženku s platební kartou. Celou věc však začal opravdu řešit až poté, co mu na mobilní telefon začaly chodit kontrolní SMS k povolení transakcí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "platební karta"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "platební karta"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.