pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "parkoviště"

Adamovské nádraží čeká rozsáhlá rekonstrukce, která uleví i dopravě ve městě

Lidé v Adamově na Blanensku se dočkají zrekonstruované železniční stanice. Modernizace je součásti prací na prvním koridoru mezi Brnem, Adamovem a Blanskem, jež začnou letos v září. Na rekonstrukci nádraží hledá nyní Správa železnic zhotovitele.

Sokolské hřiště dostane novou tvář

Radní ve Vyškově pokročili v projektu nového sportovního areálu u místní sokolovny. Areál prokoukne díky modernímu zázemí, víceúčelovému hřišti a novým povrchům. V půlce jara by mělo být jasné, jak bude prostor vypadat.

Brno schválilo nové parkoviště u krematoria, začít stavět by se mělo za dva roky

Minulý týden schválili brněnští radní vybudování parkoviště u vjezdu do krematoria na Jihlavské ulici. Město počítá s asfaltovým povrchem a 80 novými místy ke stání blízko zastávky. Začít by se mělo do roku 2023 a stavba se odhaduje na 42 milionů...

Auto se samo vydalo na projížďku, nedostalo se dál než z řečkovického parkoviště

V Řečkovicích se samo rozjelo auto na parkovišti, namířeno mělo rovnou na řeznictví pod kopcem. Naštěstí pro jeho majitele i provozovatele obchodu se auto zaklínilo a dál pokračovat nemohlo. Vůz museli vyprostit hasiči.

Nádraží Zvonařka se konečně slavnostně otevřelo veřejnosti

Brněnské nádraží Zvonařka, které dosud nebylo příliš velkou chloubou Brna, prošlo rekonstrukcí. Včera Zvonařku slavnostně otevřela veřejnosti primátorka Brna Markéta Vaňková (ODS). Nádraží už jede v plném provozu, pracovat se ale ještě bude na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "parkoviště"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "parkoviště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.