sobota 24. července 2021 Kristýna

Vyhledávání

Nalezené články: "parkovací dům"

Masarykův onkologický ústav postaví nová pracoviště za miliardu korun

Pacientů s onkologickým onemocněním různého druhu v České republice pořád přibývá. Ke snížení počtu lidí umírajících na rakovinu je důležitá nejen prevence, ale také podpůrná léčba a edukace. V prostorách areálu brněnského Masarykova onkologického...

V Břeclavi postaví nový parkovací dům za sto milionů korun

U břeclavského nádraží vznikne nové víceúrovňové parkování. Originálně navržený parkovací dům se vystaví ve dvou etapách a vyjde zhruba na sto milionů korun.

V Brně vyroste nový parkovací dům s kapacitou 441 míst

V Brně vznikne nový parkovací dům s kapacitou 441 míst. Brněnské komunikace chtějí stavbou v Králově Poli vyřešit nedostatek parkovacího prostoru. Objekt bude k dispozici pro širokou veřejnost, a to včetně řidičů automobilů s alternativními pohony.

Znojmo je o krok blíže parkovacímu domu. Vyrůst by mohl na náměstí Svobody

Dlouhodobý nedostatek parkovacích míst by ve Znojmě mohl vyřešit nový parkovací dům. Město si proto nechalo vypracovat plány od pěti architektonických kanceláří a jako nejvýhodnější byla vybrána lokalita na náměstí Svobody.

Parkovací dům u Dětské nemocnice by mohl stát už v roce 2022

Desítky let čekají rodiče dětských pacientů, lékaři, zdravotní sestry, ale i obyvatelé Černých Polí na výstavbu parkovacího domu u Dětské nemocnice. Město má nyní hotovou projektovou dokumentaci, kterou se chystá darovat Fakultní nemocnici. Ta...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "parkovací dům"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "parkovací dům"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.