sobota 25. září 2021 Zlata

Vyhledávání

Nalezené články: "ohrožené děti"

Brněnskou trafostanici zpestřila malba dětí z SOS vesniček

Trafostanici v brněnských Medlánkách rozveselilo malování dětí z SOS dětských vesniček. Díla malých umělců zpříjemní prostředí ulice a připomenou místním i náhodným kolemjdoucím, jak důležitou roli hraje rodina v lidském životě.

Brněnští středoškoláci vymysleli projekt na boj proti šikaně. Využívá ho už tisícovka škol

Přes dva tisíce nahlášení rizikového chování za poslední rok prošlo systémem Nenech to být. Platforma vytvořená brněnskými studenty funguje již na více než tisícovce škol po celé České Republice. Ty se do ní mohou zdarma registrovat a aplikace jim...

Děti z brněnského Klokánka dostaly nové brýle

Při péči o ohrožené děti je každá koruna dobrá. Klokánek, zařízení spravované Fondem ohrožených dětí, proto s velkým vděkem přijal nabídku na pomoc od optiků a očních lékařů v Brně. Ti společnými silami vybavili děti z Klokánka novými brýlemi.

Senátor Papoušek chce zlepšit zákony pro ohrožené děti

Zlepšit zákony ve prospěch ohrožených dětí chce nově zvolený senátor za brněnský obvod Zdeněk Papoušek (KDU-ČSL). Podle něj jsou některé zákony nastavené tak, že preferují ústavy namísto zařízení, která pracují na rodinné bázi.

Klokánek je ve finanční tísni, pomoci má kraj a dárci

Brněnské zařízení pro ohrožené děti Klokánek je ve finanční tísni. Kvůli nesplnění podmínek pro udělení evropské dotace přišel o 1,2 milionu korun z projektu Evropské unie.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ohrožené děti"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ohrožené děti"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.